Home / Montaj / Malatya Mobilya Montaj
Malatya Mobilya Montaj

Malatya Mobilya Montaj


Malatya mobilya montaj ayrı parçaları uzmanlık bilgisi ve el marifeti ile birleştiren usta sanatkarların mobilyaları tekrardan birleştirilmesi olayına malatya mobilya montaj denilmektedir. Mobilya montaj işçiliği şablon ve montaj kalıplarını bir araya gelerek mobilyayı oluşturma işidir. Malatya mobilya montaj konusunda en iyi hizmeti vermekteyiz.

MONTAJ HİZMETLERİMİZ

Malatya ilinde hizmet verdiğimiz alanlar;

  • Mobilya Montaj
  • Kanepe Tamiratı
  • Koltuk Tamiratı

Malatya da aldığınız kurulması gereken her mobilya için bizi arayabilirsiniz. Telefon 0534 7232430.

Her türlü modüler mobilyanız itina ile kurulur, itina ile sökülür. Odanızın yerini değiştirirken mobilyalarınızın sökülü mü ve kurulumu için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Mobilyalarınızı söküp taşıyarak, istediğiniz yere istediğiniz şekilde dizayn etmekteyiz. İnternetten aldığınız yada her hangi bir mağazadan aldığınız, modüler mobilyalar için mobilya kurulma işinizi hal ettirebilirsiniz.

Çoğu zaman internet üzerinden alış veriş yaparak mobilya satın alırsınız. Küçük bir tv ünitesi satın aldığınıza sevinirsiniz fakat içinden 40 tane parça çıkar. Bazen içerisinden kurulum şeması dahi çıkmaz çık sa bile oldukça karmaşıktır. Çoğu zaman eksik vidalar ile birlikte kurulum işi oldukça stresli hale gelmektedir. Bu konuda yapılması gereken en akıllı şey işi profesyonellere bırakarak mobilyalarınızı vakit kaybettirmeden kur durabilirsiniz. Kurulum konusunda işinde uzman deneyimli ustalar ile birlikte sizlerde mobilyalarınızı en iyi şekilde tamamlatabilirsiniz. Özellikle ev taşınmalarında en büyük sorun mobilyaların sökülüp tekrardan yapılmasıdır. Bu hem zaman kaybı hemde mobilyaların zarar görmesine neden olmaktadır. Malatya mobilya montaj işleri artık emin ellerde. Hemde bu durumda sizden yüksek fiyat talep eden kişilere aldanmamış olursunuz. Yeni mobilya türü olan modüler mobilyalar ile evleriniz daha şık ve modern hale getirmenin rahatlığının yanında gelen koli içerinde ortaya çıkan karmaşadan kurtulmanın tek yolu malatya mobilya montaj ekibidir. Malatya mobilya montaj firmanın genel çalışma prensipleri doğrultusunda tüm araç ve gereçleri güvenli şekilde kullanarak kalite gereklerine uygun olarak bir montajlama gerçekleştirirler.

Malatya mobilya montaj ile sizlerde modüler mobilyalarınızı hiç zarar görmeden usta eller ile kurdurarak işinizi sağlama alın. Yoğun olan günlük yaşamımız içinde mobilya kurulumu ile uğraşmak epey zaman almaktadır. Her işi bilenine vermek deyimi günümüzde hala geçerliliğini korumaktadır. Malatya mobilya montaj ustası Hüseyin USTA 05347232430 ile mobilyalarınız zarar görmeden kullanıma hazır hale gelsin.

Bir yanıt yazın